Recenzie

Eva Dvorska
2024-01-18
Jaroslav Begala - TOP🔝. Profesionál, ľudský, milý, ochotný. Pekne všetko klientovi vysvetli. Úžasný prístup aj k deťom. Dcéra je veľmi citlivá, ale tu to zvládla perfektne. A čo je najdôležitejšie, veľmi nám to pomohlo a odchádzali sme s úsmevom, bez bolesti a fit! Jaroslav Begala - môžem len a len odporúčať!!!
Dana Spišáková
2023-08-30
Jarko ma zachraňuje vždy, keď horí 😃 Ďakujem, že mi vybavíš expresný termín u kolegu, aj keď si na dovolenke 🙏 Za skvelý, profesionálny a hlavne ľudský prístup.
Ľudmila Suchánová
2023-08-23
Po dlhoročných chronických bolestiach pod lopatkou, cca 20 rokov trápenia, tisícoch minutých EUR a problém sa vždy vracal po veľmi krátkej dobe… som natrafila na pána Begalu a behom pol hodiny ma dal doporiadku! Klobúk dole, neuveriteľne talentovaný človek! Zmenil kvalitu môjho života za čo sme ja a môj trojročný syn maximálne vďační.
Володимир Половка
2023-07-21
Хороший масаж, в нинішній час мало хто так вміє і хоче.Я взяв два сеанси, почуваюсь відмінно.Тим ,кому треба справжній масаж, і поставити на місце кісточки та суглоби, настійливо рекомендую як старий спортсмен.Не бійтесь та довіртесь хлопцям-масажистам, аони знають ремесло.
Marek Horváth
2023-06-28
Najlepši fyzio v Košiciach. Veľký odborník vo svojom odbore, pravidelne zlepšuje svoje služby a používa moderne nástroje.
Martina Mekelova
2023-06-21
Vždy keď treba, pomôže. Vrelo odporúčam